CVIČENÍ VŠESTRANNOSTI

Nejen pro děti je důležité, aby se jejich organismus správně vyvíjel, aby byly fit, měly rády pohyb, sport a nevěděly, co je to obezita. V Sokole toto všechno najdou! A co víc, najdou tu i spoustu skvělých kamarádů se stejnými zájmy. Stačí si jen vybrat z následující nabídky a přijít!

ODDÍLY VŠESTRANNOSTI

- cvičení rodičů s dětmi (2-4roky)

každé úterý a čtvrtek od 16.00 do 17.00

Cvičení rodičů s dětmi nejen napomáhá správně rozvíjet pohybové schopnosti dítěte, ale hravou formou utužuje jeho vztah k rodičům a jeho důvěru. Děti i rodiče si mohou v našem uspěchaném světě přeci jenom spolu hrát!
cvičitelé: Ing. Eva PETROVÁ, Eva PETROVÁ ml., Bc. Šárka NEUMANNOVÁ, Radek LOUČKA, Vladimír ENGERER

- cvičení předškolních dětí (4-6let)

každé úterý a čtvrtek od 17.00 do 18.00

Pohybová průprava pro starší předškolní děti vedená převážně zábavnou formou her. Zdokonaluje se ohebnost, dochází k podpoře správného růstu a vývinu dítěte pod profesionálním dohledem. Děti se učí i základům cvičení na nářadí.
cvičitelé: Ing. Eva PETROVÁ, Eva PETROVÁ ml., Bc. Lucie PETROVÁ, DiS., Bc. Eva JEŘÁBKOVÁ,
Bc. Šárka NEUMANNOVÁ, Radek LOUČKA, Vladimír ENGERER

- cvičení mladšího žactva (6-10let)

LETOS ZMĚNA: každé úterý a čtvrtek od 18.00 do 19.00

Základy cvičení na nářadí (žebřiny, kruhy, kůň, hrazda, švédské bedny,...), nácvik základních prostných (kotoul vpřed, stoj o rukou a jiné), základy techniky s míčem pomocí her, ale také základy atletiky Nově také lezení na horolezeckou stěnu.
cvičitelé: Ing. Eva PETROVÁ, Eva PETROVÁ ml., Bc. Lucie PETROVÁ, DiS., Bc. Šárka NEUMANNOVÁ, Bc. Eva JEŘÁBKOVÁ, Radek LOUČKA, Vladimír ENGERER

- cvičení staršího žactva a dorostu (10-18let)

každé úterý a čtvrtek od 18.00 do 19.00

Cvičení na nářadí již pokročilejší (sestavy na kruzích, bradla, šplh na laně/tyči, gymnastický stůl, velká trampolína,...), složitější prostné (přemet stranou, nácvik přemetu jedno- a obounož, nácvik salta vpřed), míčové hry (vybíjená, futsal, házená, florbal, frisbee, lacrosse, "bum-bác-ball",...). Cvičíme samozřejmě také s náčiním (švihadla, gymbally, overbally, posilovací gumy apod.) Nově také lezení na horolezeckou stěnu.
cvičitelé: Bc. Lucie PETROVÁ, DiS., Eva PETROVÁ ml., Bc. Šárka NEUMANNOVÁ, Bc. Eva JEŘÁBKOVÁ, Radek LOUČKA, Vladimír ENGERER

- cvičení žen s hudbou

každé úterý a čtvrtek od 18.00 do 19.00

Kondiční, protahovací a posilovací cvičení za doprovodu reprodukované hudby.
cvičitelka: Míla HUKAUFOVÁ

- aerobic, step aerobic, bodystyling

každé úterý, čtvrtek a každou neděli od 19.00 do 20.15

Nejlepší způsob, jak zůstat fit nebo shodit nějaké to kilo.
cvičitelka: Ivana JANDLOVÁ

- rekreační volejbal

každé úterý od 19.00 do 20.30

Pohodový způsob jak se odreagovat a zároveň udělat něco pro své zdraví. Přijďtě si zahrát do veselého smíšeného kolektivu.

- improvizace

každé pondělí od 18.00 do 21.00

Oddíl sdružuje tanečníky a herce, kteří se zajímají o žánr improvizovaného představení. Členové se trénují v improvizačních dovednostech, kontaktní improvizaci a komunikaci pohybem, tancem, slovem a zvukem. Členové tvoří improvizační skupinu NAU.
lektorka: Mgr.A. Markéta VACKOVÁ

CENY

Cena cvičení všestrannosti zahrnuje tzv. členské příspěvky (pro členství v Sokole, tj. pro ČOS) + oddílové příspěvky.

Členské příspěvky jsou do 18 let - 100Kč, 19-65 let - 300Kč, nad 65 let - 100Kč. Členské příspěvky se platí jednou za rok. V této ceně je zahrnuto úrazové pojištění.

DALŠÍ AKTIVITY ODDÍLŮ VŠESTRANNOSTI

- Pravidelně se účastníme hned několika atletických závodů a přeborů. Při sokolských atletických závodech se žáci TJ SOKOL PRAHA VII umisťují mezi prvními.

- Každoročně jezdíme na jedno- i vícedenní lyžařský zájezd. Samozřejmostí je i výuka jízdy na snowboardu krásnými akreditovanými instruktorkami :o) Přihlašte se na únorový zájezd!

- Tradicí se stalo též pořádání mikulášské nadílky pro děti.

- V únoru pořádáme karneval pro děti.

- Ku příležitosti oslav 120. výročí vzniku naší jednoty jsme obnovili tradici sokolských bálů.

- Den otevřených dveří - jedinečná příležitost přijít se na celý den pobavit, vyzkoušet si spoustu her, zacvičit si na nářadí a s náčiním. Zkrátka zábava pro celou rodinu!

- Letní prázdniny začínáme "týdnem plným výletů" - příměstským táborem, v jehož průběhu navštěvujeme nejkrásnější a nejzajímavější místa okolí Prahy a Středočeského kraje. Letos jsme dokonce pro velký zájem zopakovali výlet až do zábavného parku Geiselwind!

ZÁVĚREM

Je konec červených a modrých trenýrek a bílých nátělníků, tak se nebojte a přijďte si do naší sokolovny zacvičit, přijďte se k nám aktivně bavit! Naše hezká a velká sokolovna je tu pro Vás.